کودکان استثنایی

انجمن حمایت

Though it can be tempting to cover essay writing solutions, it is a really risky practice essay. It is a common practice for individuals but they usually end up with an expensive assignment that has the same flaws as a essay assignment. To be able to avert this kind of work, then you need to do your homework on what you are looking for and register for a service which will supply you with assistance and fantastic content.

از کودکان استثنایی سفیران نشاط دارای مجوز رسمی NGO مردم نهاد از وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران

از بدو تاسیس شرکت تصمیم گرفت که حامی کودکان استثنایی (سندروم دان ـ کم توان ذهنی و جسمی‌ ـ اوتیسم و …)باشد و طولی نکشید که متوجه شدیم خانواده های این فرشته های زمینی نیز جز فراموش شدگان هستند لذا با برگزاری کارگاه های مختلف در زمینه های فرهنگی ; ورزشی ; اجتماعی و هنری و مشاوره با برگزاری سمینار های کارآفرینی دست بدست هم داده تا گره ای را باز نماییم.

 

 • برگزاری کلاس های آموزش لیوان چینی
 • برگزاری کارگاه های مشاوره جهت اولیا کودکان استثنایی
 • برگزاری کارگاه های ورزش در رشته پدل
 • برگزاری کارگاه های ورزشی کریکت
 • برگزاری کارگاه های ورزشی مهارت های تمرینی
 • برگزاری کارگاه های نقاشی
 • برگزاری اردو های ورزشی و تفریحی
 • برگزاری سمینار کارآفرینی

و با استفاده از مربیان مجرب و کادری دلسوز و فداکار توانسته جایگاه چشم گیری در دل این فرشتگان و خانوادهایشان باز کرده باشد

 

 

وعده دیدار ما پنجم هر ماه در گردهمایی انجمن حمایت از کودکان استثنایی

  شرکت ورزشی سفیران نشاط با بررسی وضعیت موجود ورزش کشور، در تلاش است تا یکی از مشکلات حاضر در ورزش را که عدم آگاهی افراد جامعه از رشته های ورزشی مختلف و آینده آن در ایران و جهان است را به مردم معرفی و اطلاعات کافی در زمینه فاکتورهای بدنی لازم برای انجام رشته ورزشی مورد نظر را ارائه دهد.
  بنابراین گروه حاضر با تکیه بر دانش تجربی و علمی خود و با ارائه خدمات و محصولات ورزشی به ترویج و توسعه ورزش در بین اقشار مختلف جامعه پرداخته تا بتواند باعث بهبود کیفیت زندگی ورزشی جامعه شود و همچنین سطح سلامت جسمانی و روانی جامعه را ارتقاء بخشد.امیدواریم تا بتوانیم شادی و نشاط را به کمک ورزش در میان مردم نهادینه کنیم.

  آدرس

  میدان انقلاب,خ کارگر جنوبی, کوچه کامیاب, پلاک 17

  تلفن

  09014100548

  ایمیل

  info@safiranneshat.com

  سبد خرید