تهرانگردی (ری گردی) محبوب شاه به همراه گروه گردشگری-ورزشی سفیران نشاط

سفر پنجم محبوب شاه به شهر باستانی ری بود.بازدیدها از آتشکده ری با تاریخچه غنی شروع شد, سپس در میان بیایانهای گرم دیدار دریاچه ی عشق آباد محبوب شاه را متحیر کرد , سپس به بازار شاه عبدالعظیم  رفتیم و بعد هم به زیارت شاه عبدالعظیم مشرف شدند, دیدار از کوه بی بی شهربانو مقصد بعدی بود و با دیدن مقبره ی مرحوم پهلوان تختی قهرمان کشتی جهان حس افتخار به جوانمردی رو می شد در چشمان ایشون دید. سپس به برج طغرل رفتیم و دانش عجیب و قوی در پس ساخت این بنا او را به فکر فرو برد. در انتها به چشمه علی رفتیم و بازدید از دیوار قدیمی شهر ری.

 

  شرکت ورزشی سفیران نشاط با بررسی وضعیت موجود ورزش کشور، در تلاش است تا یکی از مشکلات حاضر در ورزش را که عدم آگاهی افراد جامعه از رشته های ورزشی مختلف و آینده آن در ایران و جهان است را به مردم معرفی و اطلاعات کافی در زمینه فاکتورهای بدنی لازم برای انجام رشته ورزشی مورد نظر را ارائه دهد.
  بنابراین گروه حاضر با تکیه بر دانش تجربی و علمی خود و با ارائه خدمات و محصولات ورزشی به ترویج و توسعه ورزش در بین اقشار مختلف جامعه پرداخته تا بتواند باعث بهبود کیفیت زندگی ورزشی جامعه شود و همچنین سطح سلامت جسمانی و روانی جامعه را ارتقاء بخشد.امیدواریم تا بتوانیم شادی و نشاط را به کمک ورزش در میان مردم نهادینه کنیم.

  آدرس

  میدان انقلاب,خ کارگر جنوبی, کوچه کامیاب, پلاک 17

  تلفن

  09014100548

  ایمیل

  info@safiranneshat.com

  سبد خرید