ایرانگردی محبوب شاه مدرس بین المللی کنفدراسیون جهانی کریکت

جناب آقای محبوب شاه مدرس و داور بین المللی کنفدراسیون جهانی کریکت و اولین Umpire آسیایی که اولین فینال مسابقات تست جهانی بین دو تیم انگلیس و استرالیا را قضاوت کردند باافتخار گروه گردشگری-ورزشی سفیران نشاط را برای ایرانگردی خود انتخاب کردند و اولین سفر خود را در تاریخ 97/04/11 با سفر به جنگل سنگده  و پل ورسک در فیروزکوه آغاز کرد. بازدید از مناطق طبیعی دماوند, فیروزکوه, پل ورسک و جنگل پیمایی جنگل سنگده بخشی از این سفر بود.

  شرکت ورزشی سفیران نشاط با بررسی وضعیت موجود ورزش کشور، در تلاش است تا یکی از مشکلات حاضر در ورزش را که عدم آگاهی افراد جامعه از رشته های ورزشی مختلف و آینده آن در ایران و جهان است را به مردم معرفی و اطلاعات کافی در زمینه فاکتورهای بدنی لازم برای انجام رشته ورزشی مورد نظر را ارائه دهد.
  بنابراین گروه حاضر با تکیه بر دانش تجربی و علمی خود و با ارائه خدمات و محصولات ورزشی به ترویج و توسعه ورزش در بین اقشار مختلف جامعه پرداخته تا بتواند باعث بهبود کیفیت زندگی ورزشی جامعه شود و همچنین سطح سلامت جسمانی و روانی جامعه را ارتقاء بخشد.امیدواریم تا بتوانیم شادی و نشاط را به کمک ورزش در میان مردم نهادینه کنیم.

  آدرس

  میدان انقلاب,خ کارگر جنوبی, کوچه کامیاب, پلاک 17

  تلفن

  09014100548

  ایمیل

  info@safiranneshat.com

  سبد خرید